Windows 7 – Windows Live Mail není Windows Mail – Upgrade

Windows Vista Windows 7 aktualizace a upgrade Aktualizoval jsem archaický Windows XP a nepovedený Windows Vista na poslední dostupnou verzi operačního systému z rodiny Microsoft – Windows 7. I když upgrade z Windows Vista proběhl bez problémů, povýšení na nejnovější sedmičkovou verzi z Windows XP možní není.. Tuto situaci řeší povedená aplikace Migrace Profilu Uživatele. Tato drobná aplikace zazálohuje všechyn soubory na ploše + nastavení programů. Vytvořený soubor je po instalaci za pomocí stejné aplikace rozbalit v novém počítači a vše je jak má.. Malé seznámení a na světě je překvapí..

Microsoft Windows 7 neobsahuje povedenou aplikaci, náhražku starší aplikace Outlook Express – Windows Mail. Kevšemu je aplikace Windows Mail, díky špatným screenshotům v síti internet, vnímána a propagována jako Windows Live Mail.. A to jsou dvě naprosto rozdílné aplikace.

Rozhraní Windows Mail

Rozhraní Windows Live Mail

Ano.., narozdíl od Vist, sedmičky vcelku povedený Windows Mail nemají instalován ani k dispozici.. Není ale všem dnům konec :) Obsáhlejší ale funkční návod na zprovoznění aplikace Windows Mail pod Windows 7 existuje.

Naleznete jej v tomto odkazu. Věci kolem wifi hackingu a pentestingu (pokud něco bude realizovatelné) najdete jako obvykle na airdump.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*