Telnet Star Wars

Star Wars telnet Pokud máte chvilku, toto malé rozptýlení vás přenese o pár let zpátky. Telnet Star Wars je celovečerní sága inspirována skutečným filmem Star Wars. S tím rozdílem, že film je celý v ASCII a lze se naněj dívat pouze pomocí terminálu (definice Telnet v AMP WiKi). Připojení je jednoduché, není potřeba žádne heslo. Vyžaduje pouze konzoly.

Příkazy pomocí kterých se lze připojit:

Unix systém:
telnet towel.blinkenlights.nl

Windows systém
telnet:towel.blinkenlights.nl

Výsledek vypadá nějak takhle. N’joy.

Telnet

One thought on “Telnet Star Wars

 1. Star Wars: už nejen filmová legenda, ale také nový měsíčník vydavatelství EGMONT ČR

  Komiksový časopis Star Wars magazín od vydavatelství EGMONT ČR, s.r.o., přichází v úterý 17. ledna na pulty českých prodejen tisku. Milovníky komiksů čekají každý měsíc tři napínavé povídky na 48 barevných stranách. Nový titul bude k dostání za pouhých 49 Kč a díky výhodné nabídce půlročního a ročního předplatného ho mohou čtenáři získat s 15procentní slevou.

  První číslo nabídne povídky Očista s Darthem Vaderem a císařem Palpatinem, Děti Síly s Macem Vinduem a Apokalypsa na Endoru z období po Epizodě VI. Za měsíc si čtenáři budou moci vychutnat povídky Nepřátelské linie s Anakinem Skywalkerem, Cesta válečníka s Jangem Fettem a Bobou Fettem a Okamžik pochybností opět s Darthem Vaderem.

  Nakladatelství EGMONT ČR, s.r.o., začne 17. ledna 2012 vydávat komiksový časopis Star Wars magazín. Nový titul bude vycházet jednou měsíčně, bude mít 48 barevných stran včetně obálky a k dostání bude hlavně v prodejnách tisku za 49 Kč. Každé číslo bude obsahovat tři komiksové povídky. V prvním čísle se čtenáři mohou těšit na povídky Očista s Vaderem a Palpatinem, Děti Síly s Macem Winduem a Apokalypsa na Endoru z období po Epizodě VI. Druhé číslo pak bude obsahovat povídky Nepřátelské linie s Anakinem Skywalkerem, Cesta válečníka s Jangem Fettem a Bobou Fettem a Okamžik pochybností opět s Vaderem. Překladu komiksů se ujal Milan Pavlíček, redakce Stanislav Kadlec.
  Star Wars magazín
  První číslo: 17. ledna 2012
  Maloobchodní cena: 49 Kč
  Formát: 170 x 260 mm
  Počet stran: 48 včetně obálky
  Vychází: jednou měsíčně

  vychází obrazkova kniha terminologie lahudka pro fandy star wars

  Google Chrome 5.0.342.7 GNU/Linux
  Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*