StraightCore GWP-116 wifi-shop.cz & Vanco – kšeft jak prase

WiFiShop Praha Je 10. dubna 2009 a na dnešek je zamluvena instalace wifi sítě u klienta na Praze 4. Říkám si projedu se. Do wifishopu pod Vyšehrad jedu pro hardware a kabely kolem. Nelituju, vzduch je kolem Vltavy prima a sluníčko svítí. Za dvacet minut vemu spurtem poslední kopeček a brzdím u obchodu. Na ceny mám paměť, kalkuluji marže. Instalace je domluvena, stačí nakoupit, cestou srknout kafé a jede se do práce.

Objednávam jeden StraightCore GWP-116, jeden kus 5 metrů LAN kabelu, jeden kus 10 metrů LAN kabelu, držák a jal jsem se platit. Když jsem byl ve wifi-shop.cz (nebo to je Vanco, nebo obojí..) naposled, hned po objednávce mne prodejce odvelel do suterénu po kroutících schodech. To, že na webu wifi-shop.cz není uvedeno, že balení access pointu jest igelit pytel nevadí. Co mě udivilo byla „rychlost a obratnost“ pána co vydával zboží. V Tesco takovým říkám jednoduše „rychlý markuje“. Dotaz na výkon antény ho udivil.. Asi o tom slyšel poprvé. Raději jsem to neřešil, popadl věci a odešel. Snad další student vysoké školy co bude za pár let rozhodovat o státních zakázkach, někde na ministerstvu.

Dneska to bylo ale realy cool & realy hard.. Proč? Místo dolů mě pán po objednávce usadil do křesla – prej to musí ještě týpek nakrimpovan. Říkám si poho chápu, dělá se to na počkání, minutu snad ale na nohou vydržím.. Uběhla minuta, pět minut.. deset minut, začínam chápat. Čas se nemilosrdně blížil domluvené hodině u klienta. Nuda, vidím výprodejové zboží, postavil jsem se, jdu omrknou nabídku mini bazaru. Je u schodů do výdejny, hned jak jsem chytl do ruky první 5 GHz anténu slyším..

Né né.. žlutý kabel musíš dát sem.. Aha.. a kam mám dát modrý.. modrý se dáva k hnědému.. Ne vlastně počkej..

Říkám si.. co to je.. sakra.. on se snad učí krimpovat.. Pane jo.. Obracím se k prodejcům (3 lidé) a žádám.. Prosím vás.. za hoďku musím začít.. můžete to někdo tomu člověku nakrimpovat. Kluk z kraje vysokočí ale zjevně slovu krimpovat nerozumí.. vrací se o minutu, že musím počkat.. To jsem ale dělal doposud. Hmm.. Dvacet minut je pryč a čtyři konektory né a né dokončit.. Krátím si čas.. podejdu k prodejci a ptám se.. Nestálo to ápečko co jsem dnes u vás nakoupil pár dnů zpátky o čtyři stovky míň.. Prodejce říká.. ano to je možný.. A teď památna věta..

Víte ono jak se propočitáva u nákupu kurz pak to občas * podraží..

* Háček je v tom, že česká koruna proti Euro za posledních deset dnů brutálně posílila.. Viz graf. Ještě větší hardcore je fakt, že StraightCore je český výrobek. Vyrábí se v Úvalech u Prahy. Jaký propočet měny? Don ‚t let aliens abuse your mind. To, že držák byl tenčí než na maximum dotažená úchytka ápečka už rozepisovat raději nebudu..

Kurz Euro - Česká koruna

Kurz Euro vs Česká koruna 30. 3 až 10. 4 2009. Tolik expertů pohromadě jsem dlouho neviděl. Bomba kšeft..

One thought on “StraightCore GWP-116 wifi-shop.cz & Vanco – kšeft jak prase

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*