Špión na SIM kartě mobilního telefonu CSSCR

SIM SpyCellphone Spy SIM Card Reader je nenápadné USB rozhraní vzhledem připominajíci blooetooth nebo wifi adaptér. Účel zařízení je ale zcela odlišný. Jedná se o čtečku sim karet mobilních telefonů. USB čtečka ma vlastní software (pouze pro windows) který dokáže přečíst data na SIM karte libovolného operátora. Funkce Cellphone Spy jak je uvádí výrobce a distributor zařízení jsou: Čtení, kopirováni nebo mazáni telefonního seznamu a SMS uložených na SIM kartě (potřeba instalace dodávané aplikace recovery PRO software a sim recovery pro reader), zobrazení posledních deseti volaných čísel, možnost editace informací uložených na sim kartě, možnost programovat sim kartu pro omezení volání na definované mobilní čísla.

Mezi zajímavé vlastnosti zcela určitě patří schopnost zpětně vyhledat a obnovit smazané textové zprávy (SMS) a telefoních čísel. Další informace a prodej vychytávky na stránkach Brick House Security.

4 thoughts on “Špión na SIM kartě mobilního telefonu CSSCR

  1. Jo tak tuhle věcičku, tu bych potřebovala taky nutně koupit. Nebo aspoň na chvíli půjčit. :-) ! Jestlipak by to šlo přečíst, i když je SIM karta zakódovaná PINem ;-)

    Internet Explorer 7.0 Windows XP
    Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*