Nápověda

Blog je místem kde najdeš čtení k ranní kávě. Předestíram, že se obsahově jedná a bude jednat o nevyčerpávajíci čtení o věcech běžných, s jemným nádechem nihilistické romance. Není vyloučeno, že v textech najdeš něco co tě posune v názoru, myšlení nebo v tom co děláš. Stejně tak to ale může fungovat i opačným směrem.

Toto místo je součástí česko – slovenského projektu airdump.cz – serveru zaměřeného na penetrační testy, WiFi sítě, hardware a firmware hacking, wardriving, reverzní inženýrství, backtracking, kernel hacking a programování.
Komentáře
Proč se můj komentář nezobrazí? Ke komentování v BLOGu používejte jeden nick. Nastavení blogu po 2 schválených komentářích umožňuje komentovat bez čekání na schválení. V BLOGu je možná registrace.

Registrace
Proč se zaregistrovat? Předpoklad je, že do BLOGu budou psát různí lidé. Chceš se podělit o svůj zážitek. Regni se a můžeš začít. Registrace umožňuje editovat vlastní post.

Co je BLOG?
AirDump.Net Blogger je místo na kterém končí nebo začínají příhody a událostí které mohou zajímat přátale, známe a případně další lidi. Myslím, že se (moc) nehodí psát mezi Tutoriály o pocitech a zkušenostech. Proto BLOG.

Mám nápad
Napadlo tě neco zajímavého ohledně BLOGu? Napíš to do komentáře pod tímto textem. Pokuď chodíš na IRC kanál napiš mi na PM.

Kde jsou tutoriály?
Všechen původní materiál z blog.airdump.net je na novém místě. Tutoriály najdeš na airdump.cz linky z rss čtečky jsou teď na rss.airdump.net

Obsah BLOGu
Publikované texty vyjadřují osobní názor. Kritické názory na AirDump.Net budou zveřejněny jako každý jiný text. Pokuď píšete v souvislotech a vazbách na další lidi nebo okolnosti, předpokládejte konfrontaci názorů. Diskutujte věcně.

Blog běží na Conten Manager Systému WordPress a template Redoable (projekt).